اینورتر (درایو) دانفوس

تاریخچه دانفوس (DANFOSS) :

تاریخچه شرکت دانفوس(danfoss)به ۱ سپتامبر ۱۹۳۳ می رسد، زمانی که مدسن کلوزن دانفوس(danfoss)را در مزرعه والدین خود در نوردبورگ، دانمارک تاسیس کرد. از آن به بعد، این کسب و کار(شرکت دانفوس) از یک شرکت انحصاری به یکی از پیشگامان جهان در زمینه راه حل های کارآمد و نوآورانه، استخدام کارکنان با بیش از ۲۲،۰۰۰ و فروش در بیش از ۱۰۰ کشور افزایش یافته است. به دست آوردن پایه اولیه در بازارهای در حال ظهور و تمرکز روشن بر محصولات نوآورانه برای مشتریان بخشی از دلایل این موفقیت است. از همان ابتدا شرکت دانفوس(danfoss) انقدر قوی کار کرد بود که در جهان صاحب چشم انداز شد.این شرکت در اوایل سال ۱۹۳۹ به کشورهای سایر اروپا صادر شد.و در سال ۱۹۴۹ دانفوس(danfoss) اولین شرکت خارجی خود را تاسیس کرد.در دهه ۱۹۵۰ دانفوس در ایالت متحده امریکا و آلمان تاسیس شد. شرکت دانفوس ، در دهه ۱۹۹۰ به صورت چشمگیری پیشرفت کردو با کارخانجات صنعتی و شرکت های بزرگ چینی و روسی وارد کار شد.امروزه این کشورها بزرگ ترین بازارهای های دانفوس هستند.بازار جهانی، پیش از آنکه کسی حتی درباره جهانی شدن صحبت کند، سنگ بنای دانفوس بوده است، و این شرکت را با موقعیتی قوی بین المللی به ارمغان آورده است. دانفوس در میان اولین کسانی بود که در بازارهای بزرگ در حال ظهور قرار می گرفت و به طور هدفمند برای ایجاد روابط خوب با مشتریان و شرکای تجاری کار می کرد.دانفوس به درستی از اختراعات مد کالوزن برای توسعه محصولات ابتکاری که نیازهای مشتریان امروز و فردا را برآورده می کنند، اختصاص داده شده است. با این همه با استفاده از شیر انبساط برای تنظیم سیستم های تبرید آغاز شده و با یکی از اولین ترموستات های رادیاتور در جهان برای تنظیم گرما و اولین مبدل فرکانس تولید انبوه در جهان برای کنترل سرعت موتورهای الکتریکی ادامه یافت. امروز، دانفوس نزدیک به ۵۰ خط تولید متفاوت دارد و حدود ۴ درصد از فروش خالص خود را در محصولات جدید و نوآورانه ای که قادر به صرفه جویی در مقدار زیادی انرژی و CO2 در جهان هستند، سرمایه گذاری می کند.

ویژگی اینورتر دانفوس (DANFOSS):

اینورتر دانفوس ، درایوی قوی و کارآمد و قابل اطمینان می باشد که قابلیت عملکرد تحت برنامه های پرکاربرد را داشته و می تواند در محیط های چالش برانگیز فعالیت داشته باشد. درایو دانفوس، به طور کامل از تمام مواردی که عصر دیجیتال از آن بهره می گیرد، استفاده می کند تا تمام فرآیند های مشتریان را به صورت بهینه به انجام رسانده و نیاز های آن ها را برطرف سازد.

اینورتر دانفوس (Danfoss) همچنین در طیف وسیعی از مدل ها با مشخصات و ویژگی هایی برای تمامی کاربری های صنعتی مانند نوار نقاله ، میکسر ، جرثقیل و بالابر  تولید می شود. به وسیله اینورتر دانفوس (Danfoss) نه تنها از هزینه های انرژی کاسته می شود بلکه منجر به بهبود فرآیندها و افزایش قابلیت اطمینان و ایمنی نیز می شود. اینورتر دانفوس (Danfoss) در چند مدل از کم ترین قدرت ها تا بالاترین قدرت ها در دسترس استفاده کنندگان قرار می گیرد.

 

 

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی با ما تماس بگیرید.